Ukrayna Türk Konsolosluk Randevu Alma

Tarafından   06/22/2017

Ukrayna Türk Konsolosluk Randevu Alma işlemi nasıl yapılır? Ukrayna Konsolosluk Randevu ; Ukrayna’da bulunan Türk vatandaşları tüm konsolosluk işlemleri ,Ukrayna vatandaşları ise vize işlemleri için randevu alabilir. Ukrayna’da Bulunan Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığının Kiev Büyükelçiliği Randevu Alma işlemini, Odessa Başkonsolosluğu Randevu Alma İşlemini, internetten online ya da telefon ile yapabilirsiniz.

Konsololuk Randevu Alma Telefonu +90 312 292 29 29

Konsolosluk Nüfus işlemleri, Askerlik işlemleri, Noter işlemleri, Vatandaşlık işlemleri, Ölüm Tescili :Adli sicil belgesi, e-Devlet Şifresi işlemlerini yapmak isteyen Türk Vatandaşları.

Ukrayna Türk Konsolosluk Randevu Alma Türk Vatandaşları İçin Konsolosluk Randevu Alma işlemi TC kimlik numarası ve kimlik bilgisi ile gerçekleştirilir. Gitmeyeceğiniz randevuyu iptal etmeyi unutmayınız. Temsilciliklerde Yeni TC Kimlik Değişim işlemleri içinde randevu alınız.

1 Mart 2016 tarihinden itibaren randevulu sisteme geçileceği bildirildi. Bekleme sürelerinin kısaltılmasını ve sunulan hizmetin kalitesinin daha da artırılmasını amaçlayan bu yeni uygulamaya geçilmiştir.

Randevu almak zorunlu Bu çerçevede, askerlik, noterlik, nüfus ve vatandaşlık işlemleri için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin anılan tarih itibariyle, başkonsolosluğa gelmeden önce internet sitesinden randevu almaları zorunludur: https://www.konsolosluk.gov.tr/eKonsolosluk/Sayfalar/Randevu/Randevu1TCKNDurumu Her işleme bir randevu alınmalı

Her bir işlem ve başvuru sahibi için ayrı ayrı randevu alınması gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin başkonsolosluğa gelmeden önce, işlemlerine ilişkin bilgi ve belgeler hakkında E-Konsolosluk internet sitesinden (www.konsolosluk.gov.tr) bilgi alabilirler.

Yabancı Vatandaşlar İçin Vize Ön Başvuru Randevu/Попередня Заявка Віза для іноземних громадян Прийом Події

 

  • Ukrayna’da Türkiye vizesi alacak olan yabancı ülke vatandaşların ön başvuru için randevu alabilirler.
  • Türk Konsolosluğundan Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ
  • НАТИСНІТЬ ТУТ, щоб отримати призначення від турецького консульства

 

Ukrayna’da Bulunan Türkiye Cumhuriyeti Dış temsilcilikleri İletişim Bilgileri

KİEV BÜYÜKELÇİLİĞİ
Adres: Panasa Myrnoho Str. No:22, P.O.Box: 01011, KIEV-UKRAINE
Telefon: 380 44 281 07 50 380 44 281 07 51
Faks: 00 380-44 285 64 23
embassy.kiev@mfa.gov.tr
http://kiev.be.mfa.gov.tr
Görev Bölgesi: Ukrayna

ODESSA BAŞKONSOLOSLUĞU
Adres: Lidersovskiy Lane, 3, Odesa 65014, UKRAINE
Telefon: (+38 048) 722-79-11, 722-14-78
Faks: (+38 048) 722-79-39
consulate.odessa@mfa.gov.tr
http://odessa.bk.mfa.gov.tr
Görev Bölgesi: Odesa, Kirovohrad, Mykolaiv, Kherson, Zoporizhia, Donetsk, Kırım Özerk Cumhuriyeti, Sivastopol Şehir İdaresi, Vinniytsia, Chernivtsi, İvano-Frankivsk ve Zakarpattia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir