Frankfurt Türk Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma

Tarafından   02/22/2017

Frankfurt Türk Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma giriş sayfasından istediğiniz işlem için randevu alabilirsiniz.Frankfurt Başkonsolosluğu diğer konsololuklarda olduğu gibi tüm işlemler için randevulu sisteme geçtiğini duyurdu.,Frankfurt Başkonsolosluğundan nasıl e konsolosluk randevusu alınır? Frankfurt konsolosluğundan hangi işlemler için randevu alınır?

Görev bölgesi Hessen Eyaleti olan Frankfurt Başkonsolosluğumuzda ki işlemleriniz için e konsolosluk randevu sisteminden ; pasaport, vatandaşlık, askerlik, doğum bildirimi, evlilik tescili, noter ve adliye işlemleri ile ölüm bildirim işlemleri için www.konsolosluk.gov.tr adresinden randevu alabilir, almış olduğunuz randevunuzu istediğiniz tarih için değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.

Aynı zamanda E Konsolosluk Randevu sisteminden ilgi konsolosluklarda gerçekleştirmek istediğiniz işlemler ve ödemeniz gereken harçlar için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışından e pasaport yenileme,kayıp,başvuru işlemleriniz için randevunuzu 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle e konsolosluk sisteminden randevu alarak yapabilirsiniz.
Frankfurt Türk Başkonsoloslugu; Açılış Saatleri,Çalişma Saatleri,Telefon numarası,e-Posta ve Adres Bilgileri ile konsolosluğun kapalı olduğu tatil günleri aşağıda verilmiştir.

Frankfurt Başkonsolosluğumuzda pasaport,vatandaşlık,nüfus,askerlik,doğum bildirimi,evlilik bildirimi,noter ve diğer adli işlemler için başvuruda bulunacak vatandaşlarımız e konsolosluk randevu sisteminden konsolosluk randevusu almaları gerekmektedir.

Frankfurt Başkonsolosluğu Faks:+49 69 713 77 485

Frankfurt Başkonsolosluğu E-posta:konsulat.frankfurt@mfa.gov.tr

Frankfurt Başkonsolosluğu Adresi:Kennedyallee 115-117, 60596 Frankfurt am Main
Deutschland

Frankfurt Başkonsolosluğu Telefon:+49 69 713 773
Başkonsolosluğa santraline 09:30-13:30 ve 14:00-16:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Frankfurt Başkonsolosluğu Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma (08:30 -11:30 )
Frankfurt Başkonsolosluğu Başvuru Kabul Saatleri :
İşlem yaptırmak için 08:15-11:30 saatleri arasında sıra numarası almak gerekmektedir

Frankfurt Başkonsolsoluğu Konsolosluk Randevu Alma,Frankfurt Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Sorgulama,Frankfurt Başkonsolosluğu E Pasaport Randevu Alma,Frankfurt Başkonsolosluğu Askerlik Randevu Alma,Frankfurt Başkonsolosluğu Noter İşlemleri ,Frankfurt Başkonsolosluğu Nüfus İşlemleri,Frankfurt Başkonsolosluğu Evlilik işlemleri,Frankfurt Başkonsolosluğu Doğum Bildirimi İşlemleri..

Frankfurt Türk Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma” da bir yorum

  1. S. Gözel

    Acil noterde termin almam gerekiyor mailime referanz Nr gelmiyor yardimci olurmusunuz.

  2. Mehmet Ali

    Frankfurt Konsolosluğunda , Tapu intikal işlemleri yapılabilinirmi
    Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir