Essen Türk Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma,Sorgulama

Tarafından   02/26/2017

Essen Türk Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma sistemine geçiş yaptı.Artık yapmak istediğiniz tüm işlemler iiçin e-konsolosluk randevu sisteminden randevu alınması gerekiyor.  Essen Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Sorgulama , Essen Başkonsolosluğu E Pasaport Randevu Alma, Essen Başkonsolosluğu Askerlik Randevu Alma , Essen Başkonsolosluğu Noter İşlemleri , Essen Başkonsolosluğu Nüfus İşlemleri, Essen Başkonsolosluğu Evlilik işlemleri, Essen Başkonsolosluğu Doğum Bildirimi İşlemleri bakanlığın resmi sitesi www.konsolosluk.gov.tr adresinden istediğiniz işlem için uygun tarih ve saatlere randevu alabilirsiniz..

Essen Başkonsolosluğundan; Doğum, Nüfus, Evlilik, Pasaport, Askerlik, Noter, Vatandaşlık, Ölüm, Adli Konular ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz.

ADRES BİLGİLERİ
Türkisches Generalkonsulat Am Zehnthof 55,
45307 Essen

TELEFON BİLGİLERİ TEL: 00-49-201 84 21 60
FAKS: 00-40-201 42 38 67

WEB ve E-POSTA ADRESİ http://essen.bk.mfa.gov.tr/
konsulat.essen@mfa.gov.tr

Essen Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma Girişi..Essen Başkonsolosluğundan nasıl e konsolosluk randevusu alınır? Essen konsolosluğumuzdan hangi işlemler için randevu alabilirsiniz?

Essen Başkonsolosluğumuzda ki işlemleriniz için e konsolosluk randevu alma sisteminden ; pasaport,vatandaşlık,askerlik,doğum bildirimi,evlilik tescili,noter ve adliye işlemleri ile ölüm bildirim işlemleri için randevu alabilir,almış olduğunuz randevunuzu istediğiniz tarih için değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz.Yurtdışından e pasaport yenileme,kayıp,başvuru işlemleriniz için randevunuzu 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle e konsolosluk sisteminden randevu alarak yapabilirsiniz.

Essen Türk Başkonsolosluğu Konsolosluk Randevu Alma,Sorgulama” da bir yorum

  1. Azize karakaruk

    Gaç gündür termin alamıyorum ! Acil notere gitmem gerekiyor

  2. Erdogan Sevim

    Lütfen bana randevu verin
    Randevu almak bu Kadar cok Tor oldugunu
    Bilmiyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir