Danimarka Kopenhag Konsolosluğu e-Konsolosluk Randevu Alma İşlemi

Tarafından   10/11/2017

Danimarka Kopenhag Konsolosluğu e-Konsolosluk Randevu Alma İşlemi , Kopenhag Türk Başkonsolosluğu Büyükelçilik bünyesinde hizmetini sürdürmekte olup konsoloslukta yapmak istediğiniz tüm işlemler için nasıl randevu alabilirsiniz  bu yazımızın konusu olacak. Kopenhag Türk Başkonsolosluğu diğer  yurtdışı temsilciliklerimizde olduğu gibi tüm işlemlerinde konsolosluk randevu sistemine geçti.

Konsolosluk randevu sistemi yurtdışında hizmet veren tüm Büyükelcilik ve Konsolosluklarda yapılan  pasaport , askerlik , nüfus , vatandaşlık , doğum ,evlilik , mavi kart ,noter ve diğer kamu işlemleri için uygun zaman ve tarih  aralığına randevu alınarak başvurulmasını sağlayan internet portalıdır.

Danimarka TC Kopenhag Başkonsolosluğu için yukarıda saydığımız bu işlemler için www.konsolosluk.gov.tr adresinden veya 7 gün 24 saat hizmet veren Konsolosluk Çağrı Merkezi  + 90 312 292 29 29 numaralı telefondan işlem türüne göre randevu alınmasını gerekiyor..

Bu sistem ile çağrı merkezinden ya da internetten online ;

Kopenhag Başkonsolosluğu Doğum işlemleri için randevu alabilir, harçları ve gerekli belgeler hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Nüfus işlemleri için randevu alabilir, harçları ve gerekli belgeler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Evlilik işlemleri için randevu alabilir harçları ve gerekli belgeler hakkında gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Pasaport işlemleri, harçları ve gerekli belgeler hakkında ihtiyacınız olan bilgiyi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Askerlik işlemleri randevu alabilir harçları ve gerekli belgeler hakkında ayrıntılı  bilgi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Noter işlemleri için randevu alabilir harçları ve gerekli belgeler hakkında istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Vatandaşlık işlemleri randevu alabilir harçları ve gerekli belgeler hakkında size gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Ölüm Tescili ve gerekli belgeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu Adli sicil belgesi, tebligat işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kopenhag Başkonsolosluğu e-Devlet Şifresi işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 


Kopenhag Büyükelçiliği İletişim

Posta Adresi
Rosbaeksvej 15
2100 Kobenhavn Ø Danmark

Konsolosluk işlemleri için burayı tıklayın. consulate.copenhagen@mfa.gov.tr eposta adresine mesaj gönderin.
T:Büyükelçilik:+45 39 20 27 88 embassy.copenhagen@mfa.gov.tr Konsolosluk:+45 39 20 55 00 consulate.copenhagen@mfa.gov.tr

F: Büyükelçilik (Embassy): +45 39 20 51 66 Konsolosluk (Consular Section): +45 39 20 10 17
E: embassy.copenhagen@mfa.gov.tr

Kopenhag Büyükelçiliği Hankında Genel Bilgi

Büyükelçiliğimiz bünyesinde Ticaret Müşavirliği, Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, Din Hizmetleri Müşavirliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği, Eğitim Müşavirliği ve Emniyet Müşavirliği yer almaktadır. Bununla birlikte, halen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Müşavirliği ile Emniyet Müşavirliği kadroları boştur.

Misyonun Görev Sahası Tüm Danimarka (Faroe Adaları ve Grönland dahil)’dır.

Toplu taşımayla Büyükelçiliğimize ulaşım için trenle (S-tog) Svanemollen veya Hellerup istasyonlarını, otobüste ise 1A numaralı hattı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir